ЖЕШКА фотосесија: СПЕЈКО се надмина себеси, жените во транс! – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ЖЕШКА фотосесија: СПЕЈКО се надмина себеси, жените во транс!

Дарко Петковски – Спејко се подготвува за „Задруга“.

Дарко Петковски – Спејко за неколку седмици влегува во регионалното реално шоу „Задруга“.

Очигледно пред влегувањето во „Задруга“, сериозно им се посветил на тренинзите и своето тело го донел до совршенство.

Погледнете ги жешките фотографии кои Спејко ги направи за „Бекстејџ“.

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close