Жените се лепат на него, а тој ги шокира кога им кажува колку години има

Новата ѕвезда на Инстаграм, чиј изглед никако не може да се поврзе со годината на раѓање во неговата лична карта, залуде илјадници жени.

Азискиот манекен и фотограф Чуандо Тан, кој има 52 години, изгледа како младо момче.

Тан вели дека редовно вежба и никогаш не се тушира доцна навечер или рано наутро. Освен тоа, обожава да јаде пилешко.

„Вежбам секој ден по 90 минути, не користам креми за лице и се трудам да си легнам пред 23 часот, зашто веќе не сум млад иако така се чувствувам“, рекол Чуандо.

Прочитајте и...  Доколку му го правите ова на средството за дезинфекција, тоа станува неефикасно и залудно го користите!

Прочитај повеќе

Многумина велат дека не успеала да го преболи Винсент Касел: Моника Белучи откри како изгледал нивниот брачен живот

Слободен печат

За што се можете да го употребите шампонот за коса?

Слободен печат

„Смета дека парите може подобро да се потрошат“ – Принцот Вилијам не дозволува семејството финансиски да му помага на Хари!

Слободен печат

Најуникатниот рибен ресторан на светот (ВИДЕО)

Слободен печат

Танди Њутн го прокоментира односот со Ток Круз: Беше доминантен и се плашев од него на снимањата

Слободен печат

Домаќински муабети: Трикови кои мора да ги знае секоја домаќинка – Како правилно да ја солиме храната?

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Доколку му го правите ова на средството за дезинфекција, тоа станува неефикасно и залудно го користите!

Слободен печат

Хороскоп за 12 јули, недела – Одмарајте и релаксирајте се, сите обврски може да почекаат до утре

Слободен печат

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат