Жена се обидела да ја силува пејачката Рада Манојловиќ додека миела раце во тоалет!

Иако е познато дека српската пејачка Рада Манојловиќ е една од најатрактивните пејачки на нивната естрада, таа честопати е мета на обожаватели кои ѝ нудат брак, а неодамна таа изјавила дека била нападната и од една жена.

Наводно некоја непозната жена се обидела да ја силува пејачката на една прослава во Белград.

– Неодамна се случи неверојатна ситуација на една прослава во Белград, не можев да замислам дека некоја жена ќе се обиде да ме силува. Додека пеев на таа прослава, една девојка цело време се моташе околу мене. Беше згодна и убава, изгледаше „брутално“, но немав претстава дека сака ист пол – раскажала Рада за „Хит“.

Фото: Инстаграм

– Додека пеев постојано ме допираше, еднаш ме штипна, но не и забележав на тоа. Мислев дека е мој фан и дека е среќна што пеам. Се ми стана јасно кога отидов во тоалет. Додека ги миев рацете, таа влезе во тоалетот. Стоеше пред вратата и не сакаше да ме пушти да си излезам. Се шокирав – објаснила пејачката.

Прочитајте и...  Ново истражување: Загадувањето на воздухот може да ја зголеми смрттноста од КОВИД-19 за 15%

Рада изјавила дека девојката била многу одлучна во својата намера и дека не и дозволила да излезе од тоалетот.

– Се обидов да излезам, но не ми дозволуваше. Ми кажа: „Ајде со мене во кабината, сакам да се галиме“. Малку ми недостигаше да ја удрам. Не можев да и докажам дека сакам мажи. Беше морбидно, едвај успеав да ја тргнам и да избегам – завршила Рада.

Поврзани вести

Ново истражување: Загадувањето на воздухот може да ја зголеми смрттноста од КОВИД-19 за 15%

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО | Тамара Тодевска има нов предизвик: Ќе глуми во серија!

Слободен печат

Разговор со Силвија Митевска, претседателка на „Соушал рагби клуб“: Тренираат и девојчиња, воодушевени се од играта рагби!

Јасмина Кантарџиева Димков

ФОТО: Дали британската голферка Луси Робсон е најубавата спортистка на светот

Слободен Печат

Благороден гест: Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон со своите наследници испекоа вкусни колачиња

Слободен печат

Џорџ Клуни со нов филм на „Netflix“: Покрај приватните предизвици „Тhe Midnight Sky“ е неговото големо враќање

Слободен Печат

Остави Коментар