Жена избодена на станица во Панчево, уапсен нејзиниот поранешен маж (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиРегион

Жена избодена на станица во Панчево, уапсен нејзиниот поранешен маж (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Повредената жена пренесена е во болница со возило за Брза помош.

Една жена е избодена околу пладне на автобуска станица во Панчево. Според информациите избодена е во грбот и стомакот, пренесува Курир.рс.

Според српски Курир полицијата го уапсила поранешниот маж на повредената жена.

Припадниците на полицијата во Панчево веднаш реагирале го совладале напаѓачот и тој е уапсен. Кај осомничениот пронајден е предмет со кој го извршил кривичното дело.

Повредената жена пренесена е во болница со возило за Брза помош.

Осомничениот од претходно и е познат на полицијата и дел од својот живот го минал во затвор заради различни кривични дела, главно грабежи.

Видеото од апсењето може да го погледнете тука.

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close