Згодната Бјанка ужива на Сицилија (ФОТО)

Ќерката на фудбалската легенда Пол Гаскон максимално го користи летото.

На Бјанка веќе неколку месеци не и здодејаа патувањата.

Во моментов престојува на Сицилија, а на инстаграм-профилот споделува фотографии од нејзиното уживање.

Гаскон е на Сицилија со момчето Стивен, кој е сопственик на компанија за производство на автомобилски гуми. Стивен и Бјанка се во врска од декември.

https://www.instagram.com/p/BmY663LF8Sw/

Прочитајте и...  Драма во семејството на Северина: Поранешниот зет ја киднапирал внуката на пејачката, но ги објавил и нејзините експлицитни фотки!

Прочитај повеќе

Драма во семејството на Северина: Поранешниот зет ја киднапирал внуката на пејачката, но ги објавил и нејзините експлицитни фотки!

Слободен печат

Предупредување од руски астролог: Нè очекува турбулентен период, внимавајте на овие датуми!

Слободен печат

Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Слободен печат

Се враќа во мода најомразениот тренд од 2000-та година! (ФОТО)

Слободен печат

Харисон Форд ќе ви каже која е тајната за успешниот брак

Слободен печат

Старлетата Кортни Стоден: Се омажи на само 16 години, а за време на разводот се обиде да се самоубие

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Еди Марфи е рекордер по број на деца: Еве од колку жени добил 10 наследници! (ФОТО)

Слободен печат

Меган Маркл е обвинета дека заработува од кралското семејство!

Слободен печат

Познатата пејачка Дафи со денови ја дрогирале и ја силувале во заробеништво! (ФОТО)

Слободен печат

Судбината на Евровизија на „стаклени нозе“: Можно е да се откаже поради коронавирус!

Слободен печат

Задолжително прочитајте: Дневен хороскоп за 26.02.2020 година!

Слободен печат

Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Слободен печат