Запознајте ја новата другарка на старлетата Сораја – Оле од Скопје (ВИДЕО)

Пред неколку дена познатата српска старлета Сораја Вучелиќ на својот профил на Инстаграм сподели неколку видеа на кои друштво и прави атрактивната скопјанка – Оле Петрова.

Сораја и Оле се дружат од неодамна, а како што вели Оле, нивното запознавање било случајно и од тогаш, па наваму тие две се неразделни.

 

Атрактивната Оле пред неколку дена и беше гостинка на Сораја во Белград, каде си поминале лудо и незаборавно.

 

– Одлично си поминав во Белград со Сораја. Таа е прекрасна личност, пред сè нормален човек. Бевме во повеќе дискотеки и ресторани во Белград и се договоривме сега таа да дојде во Скопје и да си поминеме исто така убаво – ни изјави Оле, која инаку се занимава со моделинг.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ole Petrova🦋 (@olepetrova_) on

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар