Зачната била на скали и татко ѝ не сакал да ја признае, а сега е успешна манекенка! (ФОТО) - Слободен печат

Зачната била на скали и татко ѝ не сакал да ја признае, а сега е успешна манекенка! (ФОТО)

Вонбрачната ќерка на поранешниот германски тенисер Борис Бекер, Ана Ермакова, повторно го привлече вниманието на јавноста, откако на балот во Берлин позираше со Дамијан Харли, синот на актерката Елизабет Харли.

https://www.instagram.com/p/B5snsxEhufy/

Ана одлучила да стане манекенка како мајка и Ангела, но и понатаму се повеќе се зборува за нејзината необична животна приказна отколку за нејзините манекенски успеси.

View this post on Instagram

#venus#friday#love#mylove@annaermakova1

A post shared by Angela (@angela_ermakova_official) on

Бекер ја добил Ана за време на авантура за една ноќ која ја имал со руската манекенка Ангела Ермакова во 1999 година. Поранешниот тенисер тогаш ја изневерил својата прва сопруга, дизајнерката Барбара Фелтус. Дента кога ја изневерил својата сопруга, тој го одиграл својот последен професионален тениски меч и заминал на прослава со пријателите.

View this post on Instagram

Bring out the devil in me 😈

A post shared by Anna Ermakova (@annaermakova1) on

Медиумите пишувале дека тој и Ана воделе љубов во тоалетот, па поранешниот тенисер ги разјаснил работите.

„Не знам дали тоалетот ќе беше подобро место, но водевме љубов на скалите. Медиумите пишуваа дека сме воделе љубов во кабина на јавен тоалет, но немаше ништо такво во приказната“, рекол тенисерот додавајќи дека тоа бил „секс од 5 минути“.

View this post on Instagram

👀

A post shared by Anna Ermakova (@annaermakova1) on

„Бев посрамотен и многу тажен кога се случи тоа, бидејќи ми се растури семејството. Мајката на Ана и јас моравме да најдеме начин како да бидеме родители без никаква врска помеѓу нас на која може да се потпреме“, напишал во 2015 година во својата автобиографија, додавајќи дека во тоа успеале, бидејќи сега нивниот однос е „комотен, мирен и семеен“.

Иако на почетокот не сакал да ја признае Ана, тоа го направил откако било докажано дека тој ѝ е навистина татко, преку ДНК тест. Од 2007 година тој и Ангела делеле старателство врз својата ќерка.

Прочитај повеќе

Научно е докажано дека со овој тип на мажи, жените почесто доживуваат оргазам!

Слободен печат

Шест причини поради кои вашето момче нема да се ожени со вас!

Слободен печат

Зарем сте виделе нешто поубаво од ова? Емили Ратајковски се разголи, а друштво ѝ прави егзотичната пријателка Џамеа (ФОТО/ВИДЕО)

Слободен печат

Само Јелена Карлеуша има храброст да се облече вака! (ФОТО)

Слободен печат

Даниел Крег едвај ја прифатил улогата за Џејмс Бонд!

Слободен печат

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

12 − three =

Прочитај повеќе

Најжешката Македонка во сауна, по бикини и целата „свети“ (ФОТО)

Слободен печат

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Слободен печат

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Слободен печат

Тамара Тодевска водителка на MAC: „Очекуваме спектакл, ја славиме музиката и различноста“

Слободен печат

Хит во најава: Александар Тарабунов – Тара ја претстави својата нова „SEÑORITA“

Слободен печат

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Слободен печат