Зачната била на скали и татко ѝ не сакал да ја признае, а сега е успешна манекенка! (ФОТО)

Instagram

Вонбрачната ќерка на поранешниот германски тенисер Борис Бекер, Ана Ермакова, повторно го привлече вниманието на јавноста, откако на балот во Берлин позираше со Дамијан Харли, синот на актерката Елизабет Харли.

https://www.instagram.com/p/B5snsxEhufy/

Ана одлучила да стане манекенка како мајка и Ангела, но и понатаму се повеќе се зборува за нејзината необична животна приказна отколку за нејзините манекенски успеси.

View this post on Instagram

#venus#friday#love#[email protected]

A post shared by Angela (@angela_ermakova_official) on

Бекер ја добил Ана за време на авантура за една ноќ која ја имал со руската манекенка Ангела Ермакова во 1999 година. Поранешниот тенисер тогаш ја изневерил својата прва сопруга, дизајнерката Барбара Фелтус. Дента кога ја изневерил својата сопруга, тој го одиграл својот последен професионален тениски меч и заминал на прослава со пријателите.

View this post on Instagram

Bring out the devil in me ?

A post shared by Anna Ermakova (@annaermakova1) on

Медиумите пишувале дека тој и Ана воделе љубов во тоалетот, па поранешниот тенисер ги разјаснил работите.

„Не знам дали тоалетот ќе беше подобро место, но водевме љубов на скалите. Медиумите пишуваа дека сме воделе љубов во кабина на јавен тоалет, но немаше ништо такво во приказната“, рекол тенисерот додавајќи дека тоа бил „секс од 5 минути“.

View this post on Instagram

?

A post shared by Anna Ermakova (@annaermakova1) on

„Бев посрамотен и многу тажен кога се случи тоа, бидејќи ми се растури семејството. Мајката на Ана и јас моравме да најдеме начин како да бидеме родители без никаква врска помеѓу нас на која може да се потпреме“, напишал во 2015 година во својата автобиографија, додавајќи дека во тоа успеале, бидејќи сега нивниот однос е „комотен, мирен и семеен“.

Иако на почетокот не сакал да ја признае Ана, тоа го направил откако било докажано дека тој ѝ е навистина татко, преку ДНК тест. Од 2007 година тој и Ангела делеле старателство врз својата ќерка.

Видео на денот