За само 24 часа Антониа Гиговска собра 10.000 лајкови на оваа фотографија!

Една од нашите најпознати пејачки, младата Антониа Гиговска со последната објавена фотка на Инстаграм го  „запали“ интернет сообраќајот во нашата земја.

Причината за тоа очигледно е одличниот стајлинг на Гиговска. Таа објави селфи-фотка на која во преден план е раскопчаната кошула..

Се разбира, под објавата се редеа комплименти за нејзиниот изглед. „Кукла преубава“, „Прекрасна“, „Предобра“ – беа само дел од многуте…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Antonia Gigovska (@antoniagigovskaa) on

Инаку наскоро ќе ја слушнеме и новата песна од младата пејачка, а како што таа најави, во скоро време ќе имаме можност да го видиме и слушнеме нејзиниот деби-албум.

Прочитајте и...  Ретко која девојка има храброст за вакво нешто: Викторија Лоба си ја скрати косата! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат