За оние со подлабок џеб: МАРТИНИ БИКИНИ ќе бидат хит следното лето (ФОТО)

Летото е при крај, но трендот на провокативни бикини сè уште е во полн ек.

Бразилската дизајнерка Адријана Дегреас креирала бикини под назив Мартини, кои прават да изгледате како да сте буквално голи.

Највпечатливиот детаљ од ова бикини се двете маслинки кои ги прекриваат брадавиците и го оправдуваат името на бикините наречени според популарниот пијалак.

Бикините во слободна продажба чинат 530 евра и се за оние со подлабок џеб.

Во описот на бикините пишува дека се инспирирани од дивите од Холивуд и дека е најдобро да се носат покрај базен со рамни сандали и туника со истиот дезен.

Прочитајте и...  Том Круз поради „Невозможна мисија“ гради „Корона-фри“ село: Луѓето на снимање ќе влегуваат преку „балони“

Прочитај повеќе

Прсти ќе излижете: Изненадете го вашето семејство денеска со турско ѓомлезе (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 06.06.2020: Погледнете каков ден ве очекува!

Васко Спасоски

Две години ги избегнуваше медиумите поради уништеното лице: Познатата актерка е свесна дека претерала со операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Гореше стан на вториот кат, три храбри момчиња се искачија и го спасија старецот од сигурна смрт (ВИДЕО)

Слободен печат

Ќерката на познатата ѕвезда од „Беверли Хилс“ е вистинска убавица – Има 18 години и неодоливо потсетува на мајка и! (ФОТО)

Слободен печат

НЕ НИ ПРОБУВАЈТЕ: Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Том Круз поради „Невозможна мисија“ гради „Корона-фри“ село: Луѓето на снимање ќе влегуваат преку „балони“

Слободен печат

Направете си комплетен пилинг барем еднаш неделно – Најдобрите домашни пилинзи за вашето тело (РЕЦЕПТИ)

Слободен печат

Најплатената славна личност за 2020 – Заработила многу повеќе од Роналдо, Федерер и Меси заедно (ФОТО)

Слободен печат

Како да го проверите квалитетот на прашокот за перење кој го користите?

Слободен печат

Колку се богати жените околу Трамп? Пари од моделинг, брендови и разводи – МНОГУ! (ФОТО)

Слободен печат

Многу важни правила за среќно семејство – Внесете благосостојба и љубов во домот уште денес!

Слободен печат