За Нивес почна летото: Излезе на тераса и го „изгоре“ задникот (ФОТО)

Очигледно летото во Хрватска веќе започна. Така барем вели познатата хрватска старлета и пејачка, Нивес Целзиус.

Таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија на која може да се види како се сонча на терасата од својот дом.

– Излегов кратко на тераса да поразговарам на телефон и ми изгоре заедникот. Сезоната на сончање на тераса може да почне – напишала во описот на фотографијата.

Нивес на фотографијата позира без горниот дел од костимот за капење, а од приложеното може навистина да се види дека нејзиниот задник е „изгорен“ од сонце.

 

View this post on Instagram

 

Izašla kratko na terasu da obavim telefonski razgovor i izgorila mi guza 😱 Sezona terasnog sunčanja može početi 🌞 👙

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Прочитајте и...  Несекојдневна акција во Велес: Пожарникарите спасија маченце заглавено на бандера! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

СВЕТ БЕЗ ЛУЃЕ: Што ќе се случува на Земјата кога човештвото ќе исчезне? (ВИДЕО)

Слободен печат.

Нема сепаре и скапо шампанско: Анастасија Ражнатовиќ го прослави роденденот скромно во домашна атмосфера! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Георгина на Кристијано влезе во базен и заборави да го облече долниот дел од бикинито? (ФОТО)

Васко Спасоски

Старлетата малку претера: За вакви бикини треба храброст и некако не е за помлади од 18 години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Детето кое најмногу ве лути, личи на вас! Изненадени?

Васко Спасоски

Зошто треба да каснете овошје пред да одите во супермаркет?

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Цеца Ражнатовиќ и Јована Јоксимовиќ се изнаиграа на прославата по повод Бајрам (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Фасцинантна глетка: Наместо туристите, во цветањето на црешните уживаат елени (ВИДЕО)

Слободен печат

Им светат очите од љубов: Игор и Илина повеќе не се кријат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пијан печен компир (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Заводникот од серијата „Ла Каса де Папел“ е во љубовна врска со Србинката Татјана (ФОТО)

Васко Спасоски

Почина наследничката на јувелирската династија „Булгари“: Киднаперите на син ѝ му го отсекле увото

Слободен печат