За Каролина Гочева допрва почнува лето: Пејачката отпатува на „непозната“ дестинација и објави фотографија во бикини! (ФОТО)

Ако судиме по последната објава на профилот на Инстаграм на нашата позната пејачка Каролина Гочева, летото допрва почнува за неа.

Имено, македонското девојче со своите следбеници сподели фотографија на која позира во бела маичка на прерамки, а доле носи бикини, исто така во бела боја и со книга во рацете…

Како опис на фотографијата Каролина напишала кратко и јасно: Конечно лето!

Меѓутоа популарната пејачка не ја откри дестинацијата на која моментално летува, нуту пак откри кој и прави друштво, но по се изгледа тоа е нејзиниот сопруг, уметникот Михаил Корубин.

Погледнете ја фотографијата:

 

View this post on Instagram

 

Конечно лето! ☺️☀️🌴

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Прочитајте и...  ФОТО: Живот на -67,7 степени Целзиусови!

Поврзани вести

Најновото истражување открива: Течност за плакнење на уста го неутрализира коронавирусот за 30 секунди

Слободен Печат

Чизмите во кои Џулија Робертс го заведе Ричард Гир на аукција: Почетната цена – „ситница“

Слободен печат

Невролог од Стенфорд ја открива бруталната вистина за учењето кај возрасните: Како да си помогнеме?

Слободен Печат

ФОТО+ВИДЕО: Мала модерна куќичка каква што не сте виделе досега – Сите работи се сместени во неколку квадрати, а еден детаљ посебно ќе ве воодушеви!

Слободен печат

Сузана Манчиќ: За осум дена ослабев пет килограми, еве што треба да јадете

Слободен Печат

ФОТО: Хари и Меган ја воодушевија јавноста со новиот портрет – Еден детаљ на раката на славната војвотка го украде целото внимание!

Слободен печат

Остави Коментар