За друго бикини не знае: Сузана Гавазова цело лето го помина во танга (ФОТО)

Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова дефинитивно е една од најхрабрите во нејзината фела кога станува збор за истакнувањето на атрибутите.

Ако го посетите нејзиниот профил на Инстаграм ќе се изнагледате провокативни фотографии каде во главната улога е токму таа.

Задникот и градите се секогаш на мегдан, а како награда за тоа се илјадниците „лајкови“ од нејзините обожаватели.

Ние избравме топ-пет фотки од Сузана за ова лето кои задолжително мора да ги погледнете.

Момци, уживајте…

 

View this post on Instagram

 

😛😛😛

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

 

View this post on Instagram

 

❤️❤️❤️

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

 

View this post on Instagram

 

Koga sonceto zaogja denot shto go pozlatuva!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

 

Прочитајте и...  Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат