Вујовиќ: Со добра одбрана и помалку примени голови против Пик Сегед

Во четврток со почеток од 20.45 часот во СЦ „Јане Сандански“ – Скопје составот на Вардр 1961 ќе го игра својот осми натпревар сезонава во групата „А“ од Лигата на шампионите. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Ривал на скопските „црвено-црни“ ќе биде Пик Сегед од кој загубија во минатото коло во Унгарија со … Продолжи со читање Вујовиќ: Со добра одбрана и помалку примени голови против Пик Сегед