ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Ова е чудовиште, а не тренер, крвнички се изживуваше над мало дете и уште се фали со тоа

Потегот на египетскиот тренер во боречки вештини ги згрози сите.

Египетски тренер во боречки вештини со својот потег ги згрози сите љубители на спортот.

Имено, тој на социјалните мрежи постави видео од еден од своите тренинзи на кое се гледа дека несреќното мало дете силно го удира и со нозете и со рацете и тоа додека останатите деца немо гледаат што се случува.

Малтретирањето на малото дете престана кога една постара личност го прекина „спарингувањето“.
Предупредување: видеото кое следи е со вознемирувачка содржина.

Прочитајте и...  Шампионката на УС Опен се откажа од Ролан Гарос

Прочитај повеќе

Кошаркарите квалификациите за ЕП ќе ги доиграат турнирски и тоа во „меури“

Слободен печат

Син на НБА легенда ќе игра во АБА лигата

Слободен печат

Нови проблеми за Меси, ќе го пропушти „Ел Класико“?!

Слободен печат

Бејл доаѓа во Скопје: Ќе дебитира за Тотенхем против Шкендија

Слободен печат

Шампионката на УС Опен се откажа од Ролан Гарос

Слободен печат

Кој е човекот кој ги собори рекордите на легендарниот Бубка: Почна да скока на три години, а за малку ќе ја оставеше атлетиката поради бејзбол (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Нов пресврт на Мајами за водство од 2:0 во победи (ВИДЕО)

Слободен печат

Базел и Милан сигурни во квалификациите за ЛЕ, крај за Динамо Москва

Слободен печат

„Војната“ со Меси и слабите резултати предвреме ќе го избркаат Бартомеу од Барселна

Слободен печат

Легендарниот Бубка веќе не е најголем „скокач“, светски рекорд на Дуплантис

Слободен печат

Дрита го елиминира Силекс и од Лигата на Европа

Слободен печат

Дебакл на шампионката на Австралија Опен, на Мастерсот во Рим не освои ниту еден гем

Слободен печат