Вознемирувачко видео: Бритни Спирс си го скрши стапалото додека танцуваше

Популарната пејачка Бритни Спирс (38), ја скрши ногата пред неколку дена, а сега објави видео од самата незгода во кое јасно се слуша како „пука“ нејзината коска.

38-годишната танчерка танцувала во студио, а откако се слушна вознемирувачкиот звук од кршењето, Бритни падна на подот и се фати за ногата. Таа веднаш по незгодата била хоспитализирана.

„Не сум танцувала 6 месеци, па баш бев возбудена. И да, знам дека сум боса… П.С. Се слуша како си го скршив стапалото, извинете, многу е гласно“, напишала Бритни покрај снимката.

„Те сакаме, оздрави побрзо“, „OMG побрзо оздрави“, „Ти посакуваме брзо опоравување, ангелу“, се дел од коментарите под вознемирувачкото видео.

Прочитајте и...  Анџелина Џоли повторно ја покажа својата хуманост - Донираше милион долари за децата кои останаа без храна поради коронавирусот

Прочитај повеќе

Од овие навики би требало да се откажете за време на коронавирусот

Теодора Циклевска

Патот до успехот на Џорџина Родригез: Како успеа да стане една од најпознатите инфлуенсерки и девојка на Кристијано Роналдо

Слободен Печат

Овој наш хуман полицаец ѝ го разубави животот на девојченцето Маја и на нејзиното семејство (ФОТО)

Јасмина Кантарџиева Димков

Рокенрол спас во полициски час: „Ван Гог“ со дванаесетчасовен виртуелен концерт ќе ги забавуваат обожавателите!

Слободен печат

Натали Портман на урнебесен начин прикажа како животот ѝ се смени за време на пандемијата (ФОТО)

Слободен Печат

Ве интересира ли како би изгледале Џони Деп, Бред Пит, Џенифер Анистон и другите познатите личности доколку се „обични“ луѓе? (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Два месеци од ужасната несреќа: Ванеса Брајант објави емоционално видео каде Коби зборува за својата ќерка

Слободен Печат

Доктор Ана Данева Маркова: Најголем ризик за плодот е ако трудница со ковид-19 предвремено се породи

Кристина Апостолова

Дневен хороскоп за 28.03.2020

Слободен Печат

Виц на денот: Вирус

Слободен печат

Хороскопски знаци кои тешко прават компромиси во врска

Слободен печат

Партнерот ве изневерил? Еве како да го завртите тоа во ваша корист!

Слободен печат