Воз удри во автомобил кај скопско Кондово (ФОТО)

Пред малку воз удри во возило кај скопското село Кондово. Како што дознава Алсат, возачот се здобил со полесни повреди и е надвор од животна опасност, а од оваа несреќа автомобилот е речиси уништен.

Алсат
Алсат
Прочитајте и...  Три лица се тепале пред хотел во Центар

Поврзани вести

Три лица се тепале пред хотел во Центар

Слободен печат

Обљубено малолетно дете од Куманово

Слободен печат

Вработена во здравствена установа нападната од прилепчанец

Слободен печат

Осуденици во затворската соба чувале прашкаста материја

Слободен печат

Уапсен маж од Арачиново кој шверцал мигранти од Бангладеш

Слободен печат

Апсење во Бутел

Слободен печат

Остави Коментар