Водителката Спенџарска напиша тажна порака на Инстаграм: „Поради смртен случај се повлекувам…“ (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Водителката Спенџарска напиша тажна порака на Инстаграм: „Поради смртен случај се повлекувам…“ (ФОТО)

Јелена ќе ја нема од социјалните мрежи неколку дена, а на следбениците на Инстаграм се заблагодари за разбирањето.

Познатата водителка на утринска програма – Јелена Спенџарска ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи со нејзината последна објава во која најавува дека ќе се повлече…

Имено, поради смртен случај во нејзината фамилија, Јелена неколку дена нема да биде активна на социјалните мрежи.

Нејзината порака ви ја пренесуваме во целост…

Фото: Инстаграм

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close