Водителката починала непосредно пред судењето: Каролина Флек пронајдена мртва!

Британската водителка Каролина Флек (40) е пронајдена мртва во нејзиниот стан.

„Ве известуваме дека нашата Каролина почина денеска, на 15 февруари. Ги молиме медиумите да ја почитуваат приватноста на семејството во овие тешки моменти“, гласи соопштението од семејството.

Флек почина непосредно пред судењето за напад на партнерот Луис Бартон, кого го претепала поради сомнение дека ја изневерил.

Прочитајте и...  Хуманост на дело: Опра Винфри донира 10 милиони долари во борбата со коронавирусот

Прочитај повеќе

Навистина чудно: Мајките делфини им пеат на своите бебиња во стомакот!

Васко Спасоски

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Совети за учење албански јазик од Садик Исени

Јасмина Кантарџиева Димков

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „The Aftermath“ е приказна за голема љубов која е жртва на последиците од војната

Михаило Донев

Кајли Џенер почнува со производство на асепсол за болниците, таа е подготвена да се откаже од својот бизнис! (ФОТО)

Васко Спасоски

Рамбо Амадеус објави цел нов албум на Јутјуб: Преслушајте го „Брод будала“ (ВИДЕО)

Михаило Донев

„Мењам козу“: Најдоброто од „Еден на Еден“ овој викенд! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

10 најпопуларни инстаграм-рецепти во „добата на коронавирусот“ (ФОТО)

Слободен печат

Возачот не смее ништо до допре со гола рака: Џеј Ло е во паника поради коронавирусот, а ова е доказ за тоа! (ФОТО)

Васко Спасоски

За љубителите на Ван Гог: Онлајн турнеја во најпосетениот музеј во Холандија!

Слободен печат

Двејн Џонсон повторно ги воодушеви фановите: Погледнете што правеше со ќеркичката! (ВИДЕО)

Слободен печат

Близнаци родени во екот на пандемијата ги добија имињата Корона и Ковид

Слободен печат

Поради пандемијата одложена премиерата на продолжението на „Топ ган“: Знам дека го чекавте 34 години, за жал, чекањето ќе потрае

Слободен печат