Водителката Марјана објави фотка во бикини и призна што и недостига највеќе! (ФОТО)

Деновите во изолација бавно поминуваат и за водителката и лото-девојка Марјна Станојковска. Русокосата убавица од екраните преку „Инстаграм“ откри што и недостига највеќе.

Tоа го покажа со жешка фотографија со која  се потсети на убавите спомени од минатото лето и времето поминато во соседна Грција во друштво на својот партнер Пеце Наумовски кој има куќа на море.

Атрактивната водителка позира во секси костим за капење, а во преден план се нејзините бујни гради.

 

View this post on Instagram

 

Take us back to vacay days 🏝 #wishingforsummer

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

Прочитајте и...  Муза на Хичкок и принцеза на Монако: Модната икона Грејс Кели која се откажа од актерството во врвот на кариерата! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Најчудниот холивудски пар: Рајан Гослинг и Ева Мендез немаат дадилки, не сакаат внимание и никаде не се појавуваат заедно!

Слободен Печат

Трагичен крај: Пронајдено безживотното тело на Наја Ривера

Слободен печат

Дневен хороскоп за 14 јули: Обидете се да останете мирни и трпеливи

Слободен печат

Виц на денот – Светло

Слободен печат

Српската пејачка Дара Бубамара вози 100 km/h низ град и снима! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Карантинот не и донесе вишок килограми: Марјана Станојковска „пука“ од сексапил во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Пирс Броснан (67) без маица: Зошто жените се уште лудуваат по него?! (ФОТО)

Слободен печат

Не си играјте со нивните нерви – Лицата родени во овој хороскопски знак не простуваат неверство

Слободен печат

И легендарниот Жељко Бебек овој август доаѓа во Охрид! 21-ви август, Антички театар

Џони Деп онесвестен со истурен сладолед врз него: Амбер Хард објави шокантна фотографија од поранешниот сопруг

Слободен печат

Ѕвездата од Јутјуб почина во осмиот месец од бременоста, обожавателите се во шок! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мамо, ти благодарам за сета љубов! Ќерката на Џон Траволта се прости од мајка си со зборови кои го кршат срцето

Еспресо