ВО ЖИВО: Пресконференција на претседателот на Владата Оливер Спасовски

Претседателот на Владата Оливер Спасовски во моментов одржува пресконференција, која во продолжение можете да ја проследите во живо.

Прочитајте и...  ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО: Успешно оперирана циста на матка тешка 90 килограми - хирурзите од ГАК и го спасија животот на 45-годишна жена

Поврзани вести

СКТМ со барање до Владата: Мерките од четвртиот сет да важат и за компаниите што го намалиле бројот на вработени

Слободен печат

ВИДЕО | Гир: Младите мора да учестуваат во дискусиите за евроинтеграциите

Слободен печат

Поради преголема бучава: Пломба од Општина Центар за кафе-барот „Интермецо“ на 30 дена

Слободен печат

Хаос со ковид тестовите во семејството на Амди Бајрам: Синот со негативен тест бил на погребот, сега е збунет, ама нема симптоми

Слободен печат

Царовска и Шекеринска на средба со ученици олимпијци по информатика

Слободен печат

Бугарски „Медијапул“: Скопје категорично ја отфрли „понудата“ од Софија- македонскиот јазик и нација немаат бугарски корени

Слободен печат

Остави Коментар