ВО ЖИВО: Прес-конференција на премиерот Зоран Заев и Филип Рикер – Слободен печат
ВестиМакедонијаНекатегоризирано

ВО ЖИВО: Прес-конференција на премиерот Зоран Заев и Филип Рикер

Проследете ја во живо прес-конференцијата на премиерот Зоран Заев и вршителот на должност помошник државен секретар на САД за Европа и Евро-Азија, Филип Рикер, кој престојува во работна посета на нашата држава.

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close