9 C
Скопје

ВО ЖИВО: Прес-конференција на портпаролот на Владата, Душко Арсовски

Портпаролот на Владата на Република Северна Македонија, Душко Арсовски во моментов одржува прес-конфереција.

Прочитајте и...  Станкоски: Прилепскиот комбинат е подготвен за откуп, сѐ зависи од потпишувањето на договорите со кооперантите на „Далија табак"

Поврзани вести

На денешен ден – 23 јануари

Слободен печат

Во прогонство помина осум години, денеска се празнува големиот епископ Ниски

Слободен печат

Израел собори дрон од Либан

Слободен печат

Најпосакуваната професија на пазарот: Колку заработуваат ИТ експертите?

Слободен печат

ЛГ планира да го напушти производството на паметни телефони

Слободен печат

Симболична забрана на нуклеарни арсенали, без велесилите со атомски бомби

Митко Билјаноски

Остави Коментар