-4 C
Скопје

ВО ЖИВО: Прес-конференција на министерот Оливер Спасовски

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, одржува прес-конференција за медиумите, на која ќе го презентира Буџетот за 2021 на ресорното министерство.

Прочитајте и...  Работел по 18 часот: Кривична пријава против угостител во Гостивар

Поврзани вести

„Пејпер мил“ труел и со „полабава“ дозвола

Југослава Дуковска

Ветото останува, на ред е отчетот за преговорите

Слободен печат

Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денес?

Слободен печат

Виц на денот: Резиме

Слободен печат

На денешен ден – 18 јануари

Слободен печат

Денеска се празнува спомен на Светиот свештеномаченик Теопемт и маченикот Теона

Слободен печат

Остави Коментар