2 C
Скопје

ВО ЖИВО: Прес-конференција на министерот Маричиќ

Министерот за правда Бојан Маричиќ во моментов одржува прес-конференција.

Прочитајте и...  Арсовски за СП: Ако сакаше да помогне Георгиевски немаше јавно да ги каже предлозите

Поврзани вести

Турција во февруарска офанзива против Даеш и ИСИС приведе 165 осомничени за тероризам

Слободен печат

Израел крои планови како да ги заштити од апсење офицерите од војната во 2014 година

Цунами од потресни снимки од ужасот во Нов Зеланд ги преплави социјалните мрежи

Слободен печат

Повторно ставена во функција модуларната болница во Клиничкиот центар

Слободен печат

Ужасен напад во Црна Гора: Насилници врежаа крст на градите на ЛГБТ лице и му ги повредија гениталиите

Слободен печат

Филипче: Во текот на овој месец ќе почне имунизацијата на населението

Слободен печат

Остави Коментар