17 C
Скопје

ВО ЖИВО I Изјава на премиерот Заев по предавањето на Сашо Мијалков

Премиерот Зоран Заев во моментот дава изјава за медиумите пред Владата по предавањето на Сашо Мијалков

Прочитајте и...  Приведени три лица на ГП Делчево: Двајца Турци и жител на Виница се обиделе да влезат во Македонија со фалсификат ПЦР тестови

Поврзани вести

Многу луѓе во изолација, малку контроли на полицијата

ВИДЕО | Одбележување на 17-годишнината од загинувањето на претседателот Борис Трајковски и членовите на делегацијата

Слободен печат

Заев: Нека е вечно сеќавањето на нашиот претседател Борис Трајковски

Слободен печат

Прилепскиот суд првпат изрече доживотен затвор

Слободен печат

Неверојатен случај во Франција: Човек умрел бидејќи испил премногу вода?

Слободен печат

Бочварски: За десетина дена нов оглас за станови во социјалната зграда во Струмица

Слободен печат

Остави Коментар