Во улогата на татко е најдобар! Бредли Купер ја покажа својата нежна страна во прошетка со ќеркичката (ФОТО)

Холивудскиот заводник, актер и режисер Бредли Купер (44) во последно време честопати се случува да биде фотографиран во улогата на татко, па така и неодамна беше сликан кога беше во прошетка со неговата ќерка Леа Де Сен (2), која ја има со руската манекенка Ирина Шајк.

Актерот е многу поврзан со ќерката, па така по разводот од убавата Ирина, секој слободен момент го користи да го помине со малечката Леа.

Фото: Профимедиа

Бредли беше фотографиран во опуштена варијанта, односно како во рацете ја носи ќерката која пак не ја симнуваше насмевката од своето лице.

Холивудскиот заводник открил дека таткоството потполно го променило и му помогнало да се ослободи од одредени стравови.

– Тоа што станав татко ми овозможи подобро да го разберам моето детство, да се ослободам од стравовите на самооосудување. Сега можам повторно да си играм со играчки по цел ден и да не мислам дека тоа е чудно. Или пак, да гледам цртани филмови по цел ден без чуство дека го трошам времето и својот живот – рекол Бредли.

Прочитајте и...  „Дејли Мирор“ со контроверзно тврдење: Бијонсе и Соланж се мајка и ќерка, не се сестри!

 

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат