Во хотелска соба во Охрид извршена обљуба врз скопјанка

Млада девојка пријавила дека врз неа била извршена обљуба од страна на машко лице, информиа МВР.

-На 04.08.2020 во 05.13 часот во СВР Охрид, 27-годишна скопјанка пријавила дека во соба во хотел во Охрид над неа била извршена обљуба од страна на М.Н.- стои во дневниот билтен на МВР.

По преземени мерки од полициски службеници од СВР Охрид, М.Н. бил приведен и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Прочитајте и...  На Клинички пренесен тешко повреден велосипедист

Поврзани вести

Гостиварци фатени со хероин

Слободен печат

На Клинички пренесен тешко повреден велосипедист

Слободен печат

Приведен 28-годишен маж во Чаир по распишана потерница

Слободен печат

Делчевец зад решетки, обљубил своја роднина

Слободен печат

ФОТО+ВИДЕО: Полицијата заплени над 15 килограми марихуана

Слободен печат

Тешко повреден велосипедист, возачот избегал од местото

Слободен печат

Остави Коментар