Во гинеколошка ординација: На докторот не му се верувало што прави девојката додека ја прегледувал (ВИДЕО) – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Во гинеколошка ординација: На докторот не му се верувало што прави девојката додека ја прегледувал (ВИДЕО)

Девојката отишла на гинеколошки преглед, а додека докторот си ја вршел својата работа, таа била може да се каже преопуштена.

Го земала телефонот во раце и играла игра додека траел прегледот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close