Во фабрика во Куманово почина 22-годишно момче

Увид на лице место извршија СВР Куманово, јавен обвинител и трудов инспектор.

Момче (22) почина во фабрика во Куманово, потврди денеска СВР Куманово.

Во 14:40, лекар од итна помош Куманово пријавила во СВР Куманово дека има починато лице во фабрика „11 Октoмври“.

Од кумановската полиција соопштија дека станува збор за А.Д. (1998). Увид на лице место извршија СВР Куманово, јавен обвинител и трудов инспектор.

Прочитајте и...  Тетовското обвинителство поведе постапка против дилер на дрога

Прочитај повеќе

Малолетничка давала сексуални услуги на повеќе локации во Скопје и Велес

Слободен печат

Тетовското обвинителство поведе постапка против дилер на дрога

Слободен печат

Дури 379 санкционирани возачи во Скопје во текот на вчерашниот ден, 101 ја пречекориле брзината

Слободен печат

Претреси во Кондово, приведен 34-годишен маж

Слободен печат

Во викендичка обљубено малолетно девојче

Слободен печат

Притвор за тетовец, криел марихуана во долна облека

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Двајца осуденици се обиделе да силуваат 19-годишно момче во ќелија

Слободен печат

Македонец уапсен во Косово за приложување на фалсификуван тест за ковид-19

Слободен печат

Приведен гостиварец за плаќање со фалсификувани банкноти од 50 евра

Слободен печат

Почина возач на комбито кое го блокираше патот Делчево – М.Каменица

Слободен печат

Три лица приведени за напад на малолетник во Пршовце

Слободен печат

Сообраќајка на излезот од Гевгелија, едно лице почина

Слободен печат