Во Автокоманда нападнат вработен во ветеринарна болница – Слободен печат
Хроника

Во Автокоманда нападнат вработен во ветеринарна болница

Вработениот го пријавил нападот во полицијата, вчера околу 13.30 часот.

Педесетгодишен маж од Скопје, вработен во ветеринарна болница во Автокоманда, пријавил дека бил физички нападнат од страна на едно лице.

Вработениот го пријавил нападот во полицијата, вчера околу 13.30 часот.

Од МВР велат дека преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close