Внуката на ПРИНЦЕЗАТА ДИЈАНА изгледа преубаво и е во врска со 33 години постар милионер

Од сообраќајната несреќа во Париз во која принцезата Дијана го изгуби животот поминаа 22 години, а модното влијание на омилената принцеза не стивнува.

По добриот вкус за облекување позната е и нејзината внука Кити Спенсер. Кити (28), која е во врска со 33 години постар милионер, ги оправдала очекувањата.

Ќерката на Чарлс Спенсер, помладиот брат на принцезата Дијана досега не правела поголеми модни грешки.

Kiti Spenser
Profimedia

Во оваа комбинација се појавила на Миланската модна ревија, која трае од 17 до 23 септември.

Ги одбрала и ги споила боите без грешка. Оделото е одличен пример за класичната елеганција и актуелните трендови.

View this post on Instagram

La Vie en Rose 💗

A post shared by Kitty Spencer (@kitty.spencer) on

Прочитајте и...  Жените во овие хороскопски знаци се најсурови!

Прочитај повеќе

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Слободен Печат

Актерката Миа Фероу проговори за состојбата на својата ќерка: Сега сите се добро, но тоа беше тешка борба во која Ковид е брутален!

Слободен Печат

Гледањето порно филмови со партнерот е возбудливо, а докторите сега велат дека е и препорачливо!

Слободен печат

Дајан Китон (74) ги откри своите омилени стајлинзи: Таа е вистинска икона на стилот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Џони Деп го тужеше британскиот таблоид „The Sun“: Ме клеветеа дека сум насилник и ми ја уништија кариерата!

Слободен Печат

Жените во овие хороскопски знаци се најсурови!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ринго Стар го слави 80-от роденден – Честитки му пристигнаа и од вселената!

Слободен печат

Дејвид Швимер ја откри вистината за продолжението на „Пријатели“: Еве кога ќе се снима новата епизода! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Дневна соба над Егејското море: Само доколку имате доволно храброст ќе седнете на овој двосед! (ВИДЕО)

Слободен печат

Направил сам куќа и базен од кал користејќи наједноставен алат: Погледнете како му успеа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ви се насобрал стар леб? Денес за вечера подгответе ја оваа сочна и мека пита која се топи во устата (ВИДЕО)

Слободен печат

Црвени намирници за балансирана исхрана

Слободен печат