9.2 C
Скопје

Влезе во пошта без маска, а потоа ги соблече панталоните и гаќите и ја направи најбизарната работа! (ВИДЕО)

Во пошта во Киев дошло до мал инцидент кога во неа влегла жена без маска за заштита од коронавирусот, а тоа е спротивно на мерките за заштита.

Кога вработените ја замолиле да стави маска или да ја напушти поштата, таа се изнервирала и почнала да ги соблекува панталоните.

Откако се ослободила од панталоните, таа си соблекла и гаќите и ги ставила на својата глава како да е маска. Откако го направила ова, таа си ги облекла панталоните и останала да го чека својот ред.

Сето ова е забележано на камерите, а за многу кратко време ова видео стана вирално.

Погледнете:

Прочитајте и...  ФОТО | Ова е доказ дека Ромео Бекам би можел да ги надмине славните родители: На кого повеќе ви наликува?

Поврзани вести

ФОТО: Сузана Турунџиева и Атиџе низ главниот град кај „скопските пчели“

М.Р

Лари Кинг пред олтарот застана осум пати со седум жени, една од нив ја запросил во болничка соба

Слободен печат

Бајага напиша химна на храброста: Ѝ ја посвети „Не си сама“ на Милена Радуловиќ

Слободен печат

Отруена е Алис, белгискиот овчар кој спасуваше луѓе по земјотресот во Петриња: „Ми умре во прегратка“

Слободен печат

Почина познатиот водител Лари Кинг

Слободен печат

ФОТО+ВИДЕО | Како се градеше езерото Треска: Дали некогаш ќе го врати стариот сјај?

Слободен печат

Остави Коментар