Влатко Стефановски и Боб Гелдоф направија ВИСТИНСКО ШОУ на фестивалот „Нишвил“ - Слободен печат

Влатко Стефановски и Боб Гелдоф направија ВИСТИНСКО ШОУ на фестивалот „Нишвил“

На затворањето на фестивалот Нишвил настапи светската ѕвезда Боб Гелдоф, но според публиката, вистинското шоу го направил нашиот Влатко Стефановски.

Стефановски настапил во неформалниот дел од фестивалот, веднаш по настапот на Гелдоф, а публиката уживала во сценската изведба, речиси никој не си отишол, како што се случувало претходно.

„Има одлични вибрации меѓу мене и вас. Во Ниш настапувам 40 години и пресреќен сум што имам публика како вас“, се обратил Стефановски до својата публика, која неколкупати го враќала на бис. По настапот, фановите чекале да се фотографираат со него, пишува Курир.рс.

Прочитај повеќе

Трендови во спалната соба: „Свет секс“ е главен хит во 2020 година!

Слободен печат

„Штом го погледнав…“ Дара Бубамара повторно снимила експлицитно видео! (ФОТО)

Слободен печат

Експлицитни сцени кои им се тешки дури и на искусните актери: Оваа жена знае како да ги опушти

Слободен печат

ЛУКСУЗ НА МАЛДИВИТЕ: Еве како ужива Лепа Брена со семејството (ФОТО)

Слободен печат

Инстаграм модел ги покажа своите ГОЛИ гради на снег и ги израдува припадниците на посилниот пол (ВИДЕО)

Слободен печат

Урната на Неда Арнериќ положена во Алејата на заслужни граѓани: Пријателите и колегите за последен пат се збогуваа од актерката (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

five × five =

Прочитај повеќе

Приказни од ЗЛОСТАВУВАНИ ЖЕНИ кои го шокираа БАЛКАНОТ: Професор заклучил ученичка во кабинет, па почнал со своите БОЛНИ дејствија

Слободен печат

Романтични комедии од деведесеттите од кои никогаш нема да се заситиме (ВИДЕО)

Слободен печат

Кралското семејство и прекарите: Меган Маркл добила понижувачка „титула“

Слободен печат

Еминем ја налути јавноста: Во нова песна на „неприфатлив“ начин пее за бомбашкиот напад на концертот на Аријана Гранде

Слободен печат

РИЈАНА ПРЕСЕЧЕ: Пејачката ја прекина тригодишната врска со милијардерот Џамил

Слободен печат

Чувајте го својот брак: Адвокатите велат дека јануари е „месец на разводи“

Слободен печат