Виола Спиро, УБАВАТА ЅВЕРКА од телевизиските екрани (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Виола Спиро, УБАВАТА ЅВЕРКА од телевизиските екрани (ФОТО)

Водителката на емисија "Спорт Плус" повторно ги покажа совршените линии на нејзиното тело.

Таа е една од најкоментираните албански телевизиски презентерки. Станува збор за шармантната русокоса, Виола Спиро, која е позната по својата природна убавина.

Водителката на спортската емисија “Спорт Плус” која се емитува на албанската телевизија Клан, повторно ги покажа совршените линии на нејзиното тело.

Таа изгледа толку совршено во најновата фотографија објавена на Инстаграм, облечена во син фустан и патики. Не само што е облечена стилски, туку Виола изгледа и фантастично.

View this post on Instagram

weekend mood in @revolve #revolveme #dress @lacademie_

A post shared by V (@violaspiro) on

View this post on Instagram

#littlevenicemykonos

A post shared by V (@violaspiro) on

View this post on Instagram

Studio style …😜 with @le_saunda

A post shared by V (@violaspiro) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close