Вилдане дефинитивно НЕОДОЛИВА (ФОТО) - Слободен печат

Вилдане дефинитивно НЕОДОЛИВА (ФОТО)

Албанската манекенка, која работи и живее во САД, Вилдане Зенели продолжува да го држи вниманието на нејзините следбеници на социјалните мрежи. Таа повторно објави фотографии во кои изгледа многу секси.

Нејзините слики се направени во долна облека, а моделoт секако дека сака да покаже колку е жешка.

View this post on Instagram

@leonardselmani

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on

Не е ништо ново Вилдане да се појави во вакво издание на Инстаграм. Па ве покануваме подолу да видите дел од објавените слики од убавицата на оваа социјална мрежа.

View this post on Instagram

@leonardselmani 🖤

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on

View this post on Instagram

@harrylhgfx @iamjetonfashion

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on

View this post on Instagram

@valhasani #miami 🧡

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on

View this post on Instagram

#devindelsanto

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on

Прочитај повеќе

Поради фотографијата на која покажала премногу ги изгубила следбениците на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Шок на сцена! Пејач почина на неговиот настап: „Прекина со свирење, се извини и ја спушти главата“… (ФОТО)

Слободен печат

Рита Ора нема милост: Ги полуде фановите со последните фотографии – позира во проѕирна маичка под која нема ништо! (ФОТО)

Слободен печат

Нашата Ана Марија од Скопје зачекори на модната писта на „Guess“ во Лугано (ФОТО)

Слободен печат

Уловен во прељуба: Реакцијата на овој маж кога ќе сфати дека го снимаат е бесценета (ВИДЕО)

Слободен печат

Зарем е можно вака да изгледа: Први фотки на Камерон Дијаз по породувањето (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

two + 7 =

Прочитај повеќе

Одри Хепберн почина на денешен ден во 1993 година

Слободен печат

Јелена Карлеуша снима дует со трансвестит од Јужна Америка: Се вика Пабло и велат дека има подобар задник од 90 отсто од жените!

Слободен печат

Младата актерка воодушеви со невообичаената модна комбинација! (ФОТО)

Слободен печат

„Животот ми се промени…“: Пејачката Елена Миленковска се повлекува од натпреварување во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Слободен печат

На денешен ден починал еден од најголемите југословенски писатели Бранислав Нушиќ!

Слободен печат

Ова се најчестите причини зошто жените се одљубуваат!

Слободен печат