Викторија Лоба обожава бело! (ФОТО)

Пејачката со руско потекло, Викторија Лоба, важи за една од најубавите, но и најдобро облечени пејачки кај нас.

Пејачката апсолутно за секоја пригода знае да избере соодветен стајлинг, а нејзиниот Инстаграм профил е полн со фотографии на кои што можеме да ја видиме во совршено стилизирано издание.

Од она што успевме да видиме додека го „листавме“ нејзиниот профил дојдовме до заклучок дека нејзина омилена боја кога облеката е во прашање е белата, па најчесто на себе носи бели парчиња.

Во продолжение погледнете ја галеријата со фотографии на кои Лоба е облечена во бело…

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

 

Прочитајте и...  Билките и фенг шуи: Некои ни носат среќа, други богатство, трети љубов...

Прочитај повеќе

Овој домашен спреј против комарци неверојатно делува, а се прави само од две состојки

Слободен печат

„Ролинг Стоунс“ најавија реиздание на албумот од 1973-та, пристигнуваат и три досега необјавени песни

Слободен печат

Билките и фенг шуи: Некои ни носат среќа, други богатство, трети љубов…

Слободен печат

Што сè може да ја оштети вашата коса, а не сте свесни за тоа

Слободен печат

Која е разликата меѓу парфем, тоалетна и колонска вода?

Слободен печат

Многумина велат дека не успеала да го преболи Винсент Касел: Моника Белучи откри како изгледал нивниот брачен живот

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

За што се можете да го употребите шампонот за коса?

Слободен печат

„Смета дека парите може подобро да се потрошат“ – Принцот Вилијам не дозволува семејството финансиски да му помага на Хари!

Слободен печат

Најуникатниот рибен ресторан на светот (ВИДЕО)

Слободен печат

Танди Њутн го прокоментира односот со Ток Круз: Беше доминантен и се плашев од него на снимањата

Слободен печат

Домаќински муабети: Трикови кои мора да ги знае секоја домаќинка – Како правилно да ја солиме храната?

Слободен печат

Доколку му го правите ова на средството за дезинфекција, тоа станува неефикасно и залудно го користите!

Слободен печат