Викторија Бекам апелира да ѝм ја покажеме нашата љубов на животните кои исто така ги плаши ситуацијата со коронавирусот

Во превентивна изолација со сопругот и децата, поранешната „Спајс девојка“ се обраќа на фановите со мисли за домашните миленици. 

Не само со нејзиниот сопруг и со четирите деца, модната дизајнерка и поранешна „Сапјс“ девојка, е во превентивен карантин заедно и со нејзиното куче.

Таа ја овековечи снимката со кученцето и ја сподели со своите следбеници на Инстаграм, свртувајќи ги мислите на сосема други протагности погодини, исто така, од коронавирусот. На домашните миленичиња.

– И нашите домашни миленичиња се чувствуваат вознемирено, напиша Викторија Бекам под фотографијата постирана на Инстаграм на која го бакнува своето кученце.

Потоа, таа испрати и апел упатен на нејзините следвеници:

– Да одвоиме време да им покажеме љубов и на нив. Што правите вие за да ги направите вашите миленици да се чувствуваат сакани?

Прочитајте и...  Теа ни зготви џем од сливи, рецептот го споделуваме со вас

Прочитај повеќе

Облините секогаш во преден план: Софија Вергара бомбардира со нејзини стари фотографии, а фановите воопшто не се жалат затоа што изгледа неверојатно

Слободен Печат

Кога обожавател ќе ти стане сопруг: Карлеуша, Северина, Гоца Тржан им рекоа „да“ на свои фанови

Слободен Печат

Настапува периодот на Вагата: Припадниците на овој знак не сакаат никој да ги сожалува, туку да им се воодушевуваат

Слободен печат

Има 32 години, а изгледа како да има 13: Полицијата мислела дека фалсификувал возачка дозвола бидејќи не верувале колку години има

Слободен Печат

Твиги владееше со пистите пред повеќе од 50 години и беше синоним за слаба девојка, а еве како изгледа една од најголемите модни икони денес

Слободен Печат

Изведувачите воодушевени што „Макфест“ се одржа под отворено небо: Музичката културна сцена живее и во време на пандемија (ФОТО)

Михаило Донев

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Што ме боли сега? Не е заб, ни глава, ни стомак, мора да е душата: Тажната животна приказна на една од најголемите руски поетеси

Слободен Печат

Добра вест за фановите на Бетмен: Роберт Патинсон го победи ковид-19 за само 12 дена

Слободен печат

Брза торта со Нутела: Потребни ви се само три состојки

Слободен печат

Очајна мајка „повторно се среќава“ со својата мртва ќерка со помош на виртуелна реалност во Јужна Кореја

Слободен Печат

Хилариjа, сопругата на Алек Болдвин, објави фотографии од нејзиниот новороден син Едуардо

Слободен печат

Теа ни зготви џем од сливи, рецептот го споделуваме со вас

Ј.К.Д