ВИДЕО+ФОТО | Првпат во јавност по породувањето: Принцот Хари и Меган Маркл во Њујорк

Со прв настап во јавноста по породувањето на малата Лилибет во јуни, Принцот Хари и Меган Маркл се појавија во Њујорк на приватна посета на Меморијалниот центар за 9/11 во Менхетн. Војводата и Војвотката од Сасекс повеќе не настапуваат како претставници на Британската монархија, но и покрај тоа беа третирани како кралски личности на нивната … Продолжи со читање ВИДЕО+ФОТО | Првпат во јавност по породувањето: Принцот Хари и Меган Маркл во Њујорк