ВИДЕО+ФОТО | Били Ајлиш како Мерилин Монро: Тинејџерската ѕвезда на Мет Гала се појави во најгламурозно издание досега

Како и секое претходно издание на најгламурозната модна вечер, славните личности беа буквално во трка на оригинални модни изданија. Престижниот моден настан што традиционално го организира списанието „Вог“, собра многу познати личности од светот на модата и шоу – бизнисот.   View this post on Instagram   A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) Најпопуларната … Продолжи со читање ВИДЕО+ФОТО | Били Ајлиш како Мерилин Монро: Тинејџерската ѕвезда на Мет Гала се појави во најгламурозно издание досега