ВИДЕО | Здравко Чолиќ уловен по гаќи на Ада Циганлија

Фото: Инстаграм/Принтскрин/ Папарацо лов

Регионалната музичка ѕвезда Здраво Чолиќ бил „уловен“ како со автомобилот оди на вежбање на Ада Циганлија. Познатиот Чола во оваа прилика „покажал премногу“ бидејќи во јавноста се соблекол во долна облека.

„Папарацо лов“, овој пат бил зад петиците на легендарниот Здравко Чолиќ и го снимил во непријатна ситуација.

Имено, пејачот прво трчал, се истегнал, а потоа решил да ја намести тренерката. За да го направи тоа, Чолиќ морал да се соблече, па сите имале можност да го видат во гаќи.

Чолиќ и денес има одлична линија и е мошне витален, а наскоро ќе го прослави 71-от роденден. Многумина коментираат дека пејачот изгледа одлично.

Инаку, „Папарацо лов“ пред нивната куќа ја „уловил“ и неговата сопруга Александра која ги извршувала секојдневните активности.

Каде завршија милионите на Здравко Чолиќ? Пејачот ги вложил во овој бизнис и заработил уште повеќе!

Жените на Твитер го осудија Здравко Чолиќ: Што ти требаше оваа песна?

Здравко Чолиќ ќе се пензионира на планина: Пејачот гради огромна вила во срцето на Златибор!

Видео на денот