-2 C
Скопје

ВИДЕО: Стефан од „Некст тајм“ испеа песна на Лозано, а тој му напиша: Добро ти легнала!

Стефан Филиповски од дуото „Некст тајм“ вчеравечер на својот профил на Инстаграм објави видео на кое може да се слушне како пее песна од неговиот добар пријател и колега Влатко Лозаноски – Лозано. Станува збор за песната на српски јазик „Душо варљива“, која Лозано ја има испеано пред скоро 10 години. – Со Ч со Ш со сѐ. Влатко Лозаноски ти си на ред – напиша Стефан како коментар на видеото, на кој за кратко време му одговори и Лозано. – Одлично, со сите нишани. Добро ти легнала! Погледнете го видеото:  
Прочитајте и...  ФОТО | Никол Шерзингер повторно позира со момчето: Заљубено шармира со нејзиното извајано тело

Поврзани вести

Марина Дојчиновска: Со Горан си ги разубавуваме животите веќе шеста година

Ј.К.Д

ВИДЕО I Jапонскиот оперски пејач Казухиро со нова изведба на уште една македонска песна: „Ако умрам ил’ загинам“

Слободен печат

ВИДЕО | Рецепт за леб со путер: Воздушен и мек, а притоа останува свеж три дена!

Слободен печат

Како да се биде повторно љубезен во овој нељубезен свет?

Слободен печат

ФОТО | Роберто Орданоски не и дава мир на Агнеса: „Кога ќе престанеш да се глупираш?“

В.Т.

10 симптоми што укажуваат на почеток на Алцхајмерова болест

Слободен печат

Остави Коментар