ВИДЕО | Северина по разводот со Игор подетини: Пејачката се качува по дрва, скока во море и лудо се забавува

Фото: Instagram

По турбулентниот период низ кој помина поради разводот со Игор Којиќ, Северина најде лек во летниот одмор и пријателите.

Пејачката последните денови ги минува со пријателите на море, а според нејзините објави на својот инстаграм – профил, јасно стави до знаење дека е добро расположена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)


Покрај тоа што редовно го нагласува своето тело, извајано до совршенство, пејачката на последните објави кои ги сподели со своите фанови изведува и детски лудории.

По Северина се огласи и Игор па замина со кумот во кафана: Се е кажано!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Северина објави видео во кое прво се качува на дрво, а потоа скокна во морето.

„Море, штом еднаш фрли магии, потоа го држи човекот засекогаш во мрежата на чуда“, напиша Северина под една од нејзнините последни објави.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)


Да потсетиме, по неколку месеци Северина Којиќ конечно призна дека се развела од синот на Драган Којиќ – Кеба, Игор Којиќ. Патем, Северина имаше само пофални зборови за нејзиниот поранешен сопруг.

Северина го потврди разводот со Игор: Знам дека сум јавна личност, но не сум јавна вреќа за „млатење“

Видео на денот