ВИДЕО | Секој ден во неделата Лила користи различен парфем: Погледнете ја луксузната колекција на водителката

Фото: Принтскрин / Instagram

Нашата познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Храна, прекрасни дестинации, модни комбинации како и прекрасни моменти поминати со пријателите и семејството.

Бројните следбеници на Лила особено уживаат кога водителката им ги открива дел од колекциите на чевли, облека, козметика како е уреден нејзиниот дом како и прекрасните видеа со нејзниот мачор Рангар.

Водителката овој пат на своите бројни фанови им ги откри нејзините омилени парфеми. Според видеото, Лила за секој ден во неделата има посебен парфем. Како мириса Лила секој ден  во неделата? Веруваме магично според изборот на луксузи парфеми.

Жена без парфем е како цвет без мирис, стои во описот на видеоето кое водителката го сподели на својот инстаграм профил…

Погледнете го видеото со Лила и нејзината луксузна колекција парфеми ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Видео на денот