-2 C
Скопје

ВИДЕО | Сакаше да ја запроси, па доби удар во глава: Но, погледнете го крајот!

Романтично запросување во Дизниленд тргнало наопаку – момчето кое има историја на лажно клекнување, предизвика интересна реакција на девојка му, но на крајот се завршило како што треба.

Барем не му кажала „не“, коментираа многу под видеото кое за неколку дена стана вистински хит. Имено, во него може да се види неочекувана реакција на девојката, која била запросена од момчето за време на нивното патување во Дизниленд.

За среќа, иако оваа приказна има необичен почеток, сепак има среќен крај.

Грација Онил неодамна на својот ТикТок профил објави видео на кое нејзиниот сопруг ја проси во Дизниленд. Иако видеото е старо неколку години, таа го објави пред неколку дена на својот профил. Од тогаш тоа стана вирално и има неколку милиони прегледи.

Прочитајте и...  По аферата, гледаноста на шоуто на Елен Деџенерис нагло опадна: Дали Кели Кларксон ќе и го земе терминот?

На снимката се гледа како Грација стои покрај своето момче додека позираат покрај дворецот на Дизниленд. По фотографирањето нејзиното момче се спуштило на едно колено и традиционално ја прашал „Дали ќе се омажиш за мене?“.

Но, таа мислела дека и овојпат нејзиното момче се шегува со лажните запросувања. Па, така нејзиниот одговор удар во неговата глава.

@hgoneill

seriously the happiest day of my life!!

♬ original sound – Gracie

Преземено од Еспресо.мк

Поврзани вести

Се сеќавате на момчето од „The Sixth Sense“? Видете како изгледа денес

Слободен Печат

Професор по имунологија: Една вакцина може да биде особено ефикасна во заштитата од новиот вид на коронавирусот

Слободен печат

Уникатно решение за бездомници во Германија: Капсули за спиење со соларно напојување

Слободен Печат

ФОТО: Лејди Гага и Полански се бакнуваат преку заштитни маска

Слободен печат

По аферата, гледаноста на шоуто на Елен Деџенерис нагло опадна: Дали Кели Кларксон ќе и го земе терминот?

Слободен печат

„Кога ќе најдете маж што издржува еден час во кревет, пратете ми го“: Сопругата на Дино Дворник со коментарот предизвика бурни реакции

Слободен печат

Остави Коментар