15 C
Скопје

ВИДЕО: Професор од Србија стана вирален хит поради необична ситуација за време на онлајн предавање

Професор на медицински факултет во Србија, Иван Боричиќ, стана вирален хит на социјалните мрежи, откако му се случи една необична ситуација за време на предавање.

Имајќи предвид дека поради пандемијата на коронавирусите голем дел од предавањата се секако, онлајн, еден од студентите на Боричиќ успеал да го фати моментот, а видеото го сподели на социјалните мрежи.

Имено, сопруга на професорот морала да помине низ дневната соба, а поради начинот на кој го направила тоа, тој морал да го прекине предавањето неколку секунди.

Што се однесува до хемохроматозата… Морав да прекинам, жена ми ползеше за да излезе од собата. Она што го гледате во црвено зад мене е жена… Мојата“, рече тој, додека неговата сопруга ползеше на четири нозе, сакајќи да остане незабележана, за жал, неуспешно.

Поврзани вести

Нова скандалозна порно-група со слики и видеа: На Телеграм се појави „Перверзии на Балканот“

Слободен печат

Лајчак: Несомнено за Косово, успех во дијалогот значи да се стане земја кандидат за ЕУ

Слободен печат

Регионален ковид-19 пресек: Мал пад на бројот на нови инфекции

Слободен печат

По долга борба со болеста почина актерот Феџа Стојановиќ

Слободен печат

Бугарски брачен пар заврши зад решетки во Германија: Продавале новороденчиња во Грција

Слободен печат

Започна снимањето на втората сезона од серијата „Emily in Paris“

Слободен печат

Остави Коментар