ВИДЕО | Петар Грашо на концерт гризнал обожавателка за нога

Фото: Принтскрин - Инстаграм - ТикТок

На популарната социјална мрежа ТикТок се појави кратко видео од хрватскиот пејач Петар Грашо како се обидува да гризне една негова обожавателка за нога, веројатно по нејзина желба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Petar Grašo (@petargrasoofficial)


Не е познато кога е направена оваа снимка ниту за кој концерт се работи. Многумина се прашуваа што ја предизвикало оваа ситуација помеѓу пејачот и обожавателката.

„Боже, што правиш Грашо?“, „Зошто си го направил ова?“, „Страшно“, „Веројатно некој загриз што ќе го истетовира“, се само дел од коментарите кои корисниците на ТикТок ги напишаа под објавата.

Видеото од необичната глетка брзо стана вирална сензација, но личноста која ја објавила набрзо ја отстранила објавата и повеќе не може да се најде на ТикТок, каде што првично беше споделена. Некои од корисниците на социјалната мрежа го зачувале популарното видео и сега е објавено на ЈуТјуб.

Петар Грашо за првпат фотографиран со ќерката

Петар Грашо закажал настап на денот на породувањето на сопругата: Кој е коментарот на Хана?

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот