18.8 C
Скопје

ВИДЕО: Оваа госпоѓа на сопругот за Денот на вљубените му ги подари сите фотографии од жените што ги лајкнал

Госпоѓа Глорија стана хит на социјалната мрежа ТикТок откако сподели подарок за нејзиниот сопруг за „Денот на вљубените“.

Глорија ги испечатила и му ги подарила на сопругот сите фотографии од жените на коишто им ставил „лајк“ на Инстаграм.

„Бидејќи сите живи го споделуваат она што ѝ го подариле на својата поубава половина за „Денот на вљубените“, па и јас одлучив. На својот сопруг му ги подарувам сите фотографии од жените што му се допаднале на Инстаграм. Се надевам дека ќе му се допадне“, напишала таа.

Видеото на ТикТок го „лајкнале“ повеќе од 15 милиони луѓе.

 

@gr93laWhat did you gets get your man for Valentine’s Day ?? ##fyp ##valentinesday ##messytiktok ##couplegoals ##crazy ##fypシ♬ Bust Your Windows – Glee Cast

Погледнете ја и реакцијата на сопругот.

 

 

 

@gr93laI have a sense of humor with my man! I don’t know about y’all but I thought this was the perfect gift ? He loved it ? ##gorgeousgirls ##fyp ##joke♬ original sound – Gloria

Поврзани вести

Ова се симптомите на меланом, а на еден речиси никој не обрнува внимание!

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 22 јуни: Сфатете дека радоста е во малите нешта

Слободен Печат

Прием во лудница

Слободен печат

На денешен ден – 22 јуни

Слободен Печат

ВИДЕО | Познатиот југословенски киоск К67 беше поставен на Тајмс сквер во Њујорк: Но, дали светот знае за неговата културолошка историја?

Слободен Печат

Најмоќната деловна жена во светот: Шерил Сандберг прозборе за дескриминацијата на жените во пандемијата

Слободен Печат

Остави Коментар