ВИДЕО | „Ова е толку тажно“: Мадона ги шокираше обожавателите со својот изглед без шминка

Кралицата на поп-музика, Мадона отсекогаш знаела како да го привлече вниманието на јавноста. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Бидејќи многумина ја критикуваат дека користи премногу шминка, но и програми за уредување на нејзините фотографии, таа реши да се прикаже во своето најприродно издание досега. Мадона објави снимка на платформата Тик-ток на која нема … Продолжи со читање ВИДЕО | „Ова е толку тажно“: Мадона ги шокираше обожавателите со својот изглед без шминка