ВИДЕО | Нов тренд на „ТикТок“: Жени им ги покажуваат градите на своите партнери

Магазин
Фото: Instagram

На социјалната мрежа „ТикТок“ владее еден нов предизвик во кој жените им ги покажуваат голите гради на своите партнери, а притоа ги снимаат нивните реакции. Реакциите на мажите се скоро идентични, а повеќето од нив веднаш потрчуваат во правец кон нивните партнерки, без разлика на „препреките“ на патот.

Проследете дел од најгледаните видеа на социјалната мрежа и погледнете ги урнебесните реакции.

@joseefort😂 #fyp #dropemoutchallenge♬ original sound – Nat❤️

@hayleyburnoppShowed the hubby the titties from the window 😍🏠 #dropemoutchallenge #ForYou #Married #xybcba @guyintheskyrva♬ Drop ‘Em Out – Wheeler Walker Jr.

@sarahdavis0519#dropemoutchallenge #husband #couplegoals #fyp♬ Drop ‘Em Out – Wheeler Walker Jr.

Видео на денот