3 C
Скопје

ВИДЕО| Неверојатна сцена: Шестгодишно девојче од Русија паднало од четврти кат па станало како ништо да не се случило

Шестгодишно девојче паднало од четвртиот кат од станбена зграда во рускиот град Томск. Падот го снимиле надзорните камери кои се наоѓале на зградата. На снимката се гледа како детето паѓа во снегот пред зградата, па веднаш станува како ништо да не се случило. По падот била повикана брза помош. Девојчето ја поминало ноќта во болницата, од каде подоцна било соопштено дека кај неа не биле забележани скршеници или други посериозни повреди. Погледнете го падот на девојчето:
Прочитајте и...  ФОТО | Ниско и сексистички: Џим Кери на удар на јавноста поради карикатурата на Меланија Трамп

Поврзани вести

Памела Андерсон ги напушта социјалните мрежи: Нема да заработувате пари на мене!

Слободен печат

Едноставни и вкусни: Меки бисквити со тиква

Слободен печат

Која е вистината? Мила и Ештон цел свет ги разведува, а тие планираат заеднички проекти

Слободен печат

Уште две нови жртви на Мирослав Мика Алексиќ: Едната девојка со потресна исповед

Слободен Печат

Воопшто не им е лесно: За Иванка Трамп и сопругот нема повеќе место во Вашингтон, а не ги сакаат ниту во Њујорк

Слободен печат

Ви го претставуваме виното ANTIGONA 2019 од Стоби

Слободен Печат

Остави Коментар